O mnie

Nazywam się Magdalena Scherner i jestem ekspertem finansowym (dawniej doradca finansowy). Kredyt hipoteczny, gotówkowy - bank Bolesławiec - Magdalena Scherner OptiFinanseJestem ekspertem niezależnym, a to oznacza, że nie reprezentuję konkretnego banku. Twój interes jest najważniejszy.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, firmowych i leasingu. Jako uzupełnienie mojej oferty pomagam również w zakresie inwestycji i ubezpieczeń. Współpracuję z wiodącymi i największymi bankami, większością towarzystw ubezpieczeniowych, towarzystw funduszy inwestycyjnych i kilkoma firmami leasingowymi.

W branży finansowej pracuję już ponad 9 lat. Doświadczenie zdobywałam w największych bankach i domu maklerskim. Zespół ludzi z którymi współpracuję to specjaliści z równie dużym doświadczeniem i wiedzą. Cel jaki sobie wspólnie stawiamy to pomóc Wam w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie koncentrując się na jego potrzebach. Dokładna analiza finansowa Twojej sytuacji jest kluczem do sukcesu.

Spotkanie ze mną i moja pomoc jest całkowicie bezpłatna. Wynagradzają mnie instytucje finansowe z którymi współpracuję. Dzięki doświadczeniu i wiedzy często jestem w stanie dla swoich Klientów negocjować indywidualne warunki umów.

Moim celem jest długotrwała pomoc w procesie zarządzania własnymi finansami, oparta o zasady partnerstwa oraz wzajemnego zaufania. Jestem dostępna od momentu poszukiwania najlepszej oferty, poprzez negocjacje, podpisanie umowy, aż do zakończenia danej inwestycji.

Proszę o kontakt zainteresowane osoby. Umówimy się na spotkanie u mnie w biurze lub w innym dogodnym miejscu (np. w pracy lub domu).
Zachęcam również do wypełnienia formularza kontaktowego (proszę opisać w jakiej sprawie poszukują Państwo pomocy).

Moja pomoc jest całkowicie bezpłatna, a poza czasem mogą Państwo zaoszczędzić sporo pieniędzy i uniknąć finansowych pułapek.