Kredyt hipoteczny - zbieram oferty z banków

19.04.2023

Jeśli planujesz zaciągnąć kredyt, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że banki wymagają od swoich klientów spełnienia określonych warunków i kryteriów kredytowych. Jednym z nich jest wiarygodność kredytowa, czyli zdolność do terminowej spłaty zobowiązań finansowych. Niestety, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że niektóre czynności mogą obniżyć ich wiarygodność kredytową, co może prowadzić do problemów w uzyskaniu finansowania w przyszłości.

Czasami słyszę:
- A... byłem w swoim banku, ale mi odmówili. Więc poszedłem obok, bo było blisko. Też mi odmówili. Słyszałem, że Pani jest w tym dobra, to przyszedłem....
- Tak, pytałam. Powiedzieli, że jest zdolność kredytowa. Ale chcę jeszcze sprawidzić ją u Pani....
- Mam ofertę Banku X i Banku Y. Prosze mi przedstawić jeszcze ofertę Banku A i B. I może jeszcze C. Zastanowię się potem sam, co wybrać.
- Zbieram oferty bankowe. Co Pani mi może zaproponować? Najlepiej przez telefon.....

No i zaczynają się schody.... Ale nie dla mnie - tylko dla Ciebie.

Jest to jeden z błędów, który bardzo często popełniamy, czyli zbieranie ofert kredytowych w wielu różnych bankach. Chociaż wydaje się to dobrym pomysłem, to prawie każde zapytanie o ofertę kredytową składa się na tzw. "zapytania w BIK". Im więcej zapytań, tym niższa wiarygodność kredytowa, co z kolei oznacza, że ​​trudniej będzie uzyskać kredyt w przyszłości.

Przyjęło sie mówić, że dobry ekspert kredytowy potrafi zdziałać cuda przy finansowaniu. Owszem, wszytsko się zgadza.
Sprawy niemożliwe do realizacji robimy w jeden dzień, na cuda trzeba poczekac dwa dni :)
Ale tylko wtedy ,gdy nikt nam nie przeszkadza, a Klient nie działa na swoją szkodę... A gdy jest inaczej, to cóż - i my czasami mamy związane ręce.

Jeśli chcesz uniknąć takich problemów, skorzystaj z naszej pomocy, jako eksperta kredytowego zamin zrobisz spacer po banakch. Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytową, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Co więcej, pomożemy Ci zminimalizować ilość zapytań w BIK, co z kolei poprawi Twoją wiarygodność kredytową.

W jaki sposób?
Otóż nasze spotkanie nie generuje żadnego zapytanie do BIK :) Nasz rozmowa nie jest nigdzie odnotowywana, więc nie wpływa w żaden sposób na Twoją wiarygodność w bankach. Dopiero, gdy wybierzemy ofertę spełnijącą wszystkie Twoje oczekiwania - składamy wniosek. Nie robimy nic "na wszelki wypadek".

Pamiętaj, że działanie na własną rękę i zbieranie ofert kredytowych w wielu bankach może skutkować obniżeniem Twojej wiarygodności kredytowej i utrudnieniem uzyskania finansowania w przyszłości. Skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego, który pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę i zadbać o Twoją wiarygodność kredytową.

Nie czekaj. Rezerwuj swój temin spotkania już dzisiaj :)

powrót