O nas

OptiFinanse to zespół ludzi zajmujących się profesjonalnym pośrednictwem finansowym i ubezpieczeniowym. To firma rodzinna, która z pasją i zaangażowaniem działa na rynku pośrednictwa kredytowego i ubezpieczeniowego. Naszą misją jest szycie finansów na miarę.

Specjalizujemy się w pomaganiu uzyskania kredytu hipotecznego, gotówkowego, firmowego oraz leasingu. Posiadamy podpisane umowy z
wiodącymi i największymi bankami (aż 14 banków w jednym miejscu), większością towarzystw ubezpieczeniowych (20 różnych towarzystw, w tym te największe) i kilkoma firmami leasingowymi.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje klientom profesjonalną obsługę. U nas klient ma szanse na pełną analizę i uzyskanie dostępu do najlepszych produktów na rynku przy jednoczesnym skróceniu okresu realizacji swoich planów finansowych.

Cel jaki sobie wspólnie stawiamy to pomóc Wam w znalezieniu najlepszego rozwiązania.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie koncentrując się na jego potrzebach. Dokładna analiza finansowa Twojej sytuacji jest kluczem do sukcesu. Stawiamy na długotrwałą pomoc w procesie zarządzania własnymi finansami, opartą o zasady partnerstwa oraz wzajemnego zaufania. Jesteśmy dostępni od momentu poszukiwania najlepszej oferty, poprzez negocjacje, podpisanie umowy, aż do zakończenia danej inwestycji.

Zespół OptiFinanse tworzą eksperci niezależni, co oznacza, że nie reprezentujemy konkretnego banku – to Twój interes jest dla nas najważniejszy.

W sprawach kredytowych pomoże Ci Magdalena - jej specjalizacją są kredyty hipoteczne i gotówkowe. Pomoże także w sprawach leasingu czy finansowania firm.
Marek to nasz ekspert od ubezpieczeń, tych majątkowych i komunikacyjnych, pomoże także w doborze odpowiedniego planu ubezpieczeniowego na życie. Jego wiedza i dociekliwość są ogormne.

Usługi kredytowe i ubezpieczeniowe, które świadczy dla klientów OptiFinanse są całkowicie bezpłatne. Wynagrodzenie dla biura ponoszą instytucje finansowe z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do kontaktu.


OptiFinanse jest częścią firmy OptiGrupa.